Ticketverkoop / Uitbureau Gent
Tickets voor Handelsbeurs activiteiten koop je op deze site, bij Uitbureau, of bij mee organiserende partners. Let op voor fraude: bij twijfel, ga naar www.ilovemyticket.be, waarop je alles te weten komt over gevaarlijke én betrouwbare ticketsites.
:: Uitbureau Gent vzw
Balie
Opgelet, nieuw adres! Veldstraat 82 B, 9000 Gent
Betaalmiddelen: contant, Bancontact, Visa/Mastercard (€0,5 transactiekost), Cultuurcheques voor Studenten, Sodexo & Accor Sport- en Cultuurcheques, Handelsbeurs geschenkbonnen en andere voordeelbonnen.
Telefonisch
Op 09 265 91 65
Betaalmiddelen: Visa, Mastercard of gewone bankkaart (€1 transactiekost). Tot 2 weken voor het concert is het ook mogelijk om telefonisch via een overschrijving te betalen (niet voor abonnementen). Bonnen en cheques kunnen niet telefonisch als betaalmiddel gebruikt worden.
Openingsuren
Maandag t.e.m. zaterdag doorlopend open van 10u30 tot 17u30.
(zowel balie als telefonisch)
Vragen of tickets niet ontvangen? Mail naar tickets@handelsbeurs.be
Opgelet, je kan per mail geen tickets bestellen of reserveren!
:: online tickets kopen
Hier vind je een overzicht van alle activiteiten waarvoor momenteel tickets te koop zijn.
Betaalmiddelen: gewone bankkaart, Visa of Mastercard en je pincode en een bankkaartlezer. Tot 2 weken voor het concert is het ook mogelijk om telefonisch via een overschrijving te betalen (niet voor abonnementen). Bonnen en cheques kunnen niet online als betaalmiddel gebruikt worden.
Internet transactiekosten
Als je tickets bestelt en je betaalt via de site, betaal je €1 internettransactiekosten.
Verzendingskosten
Als je je tickets telefonisch of via de site bestelt en je wil ze met de post toegestuurd krijgen, dan betaal je €2 verzendingskosten. Vanaf 20 tickets betaal je €3 verzendingskosten. Aangetekende verzendingen (enkel op vraag) kosten €6,50. Wil je deze kosten vermijden, dan kan je ook gewoon tijdens de openingsuren aan de balie van Uitbureau Gent terecht om je tickets te kopen of af te halen.
Opgelet! Op de datum van het concert zelf vanaf 00.00u is het om praktische redenen niet meer mogelijk om online tickets te bestellen. Je kan je ticket vanaf dat moment enkel nog telefonisch, aan de balie van Uitbureau Gent of aan de kassa van de Handelsbeurs kopen.
:: Kassa Handelsbeurs Concertzaal
Opent minstens een uur voor de start van de voorstelling. Opgelet: uitsluitend contante betaling!
Meer info over de betalingsvoorwaarden krijg je bij de reservering.
Gereserveerde tickets moeten uiterlijk de dag voor het concert betaald worden, het is niet langer mogelijk onbetaalde reservaties af te rekenen aan de avondkassa, je reservatie vervalt automatisch de dag voor het concert.
Betaalde tickets kunnen niet omgeruild of terugbetaald worden.
Hier kan je de algemene voorwaarden nalezen die gelden op tickets aangekocht via Uitbureau Gent.