The Golden Palominos

Ma 13/06/2011

Deze activiteit is afgelopen. Op deze pagina vind je recensies over het concert.

The Golden Palominos
Artiest Kevn Kinney
Lianne Smith
Tony Scherr
Chris Morrissey
Anton Fier
Tags  
Datum ma 13/06/2011 
Organisatie Handelsbeurs Concertzaal
Locatie concertzaal
Uur 20:15 

The Golden Palominos zijn het geesteskind van de legendarische New Yorkse drummer en producer Anton Fier. Het was nooit echt een ‘band’, maar eerder een elastisch collectief van muzikanten die voor een specifiek doel samengebracht werden door Fier. Zo passeerden onder meer Arto Lindsay, John Zorn, Fred Frith, Michael Stipe, John Lydon, Syd Straw, Richard Thompson, Jack Bruce, Bernie Worrell, Bootsy Collins en Nicole Blackman de revue, naast de meer permanente leden Bill Laswell and Nicky Skopelitis. Tussen 1982 en 1996 maakten The Golden Palominos acht albums, met naar gelang de muzikanten die eraan meewerkten een ander genre. Op dit sublieme concert wil Anton Fier de muziek van enkele van de huidige Palominos-leden aan het grote publiek te presenteren:

Kevn Kinney is de man achter Drivin’ N Cryin’ en schitterende solo albums én publiekslieveling van de Handelsbeurs.
Lianne Smith is een geweldige zangeres die nummers schrijft over architectuur, dieven, rijden zonder wegenkaart en het uitzicht van op de twee oevers van een rivier.
Tony Scherr is één van de meest gevraagde gastmuzikanten in New York. Hij werkte als bassist, gitarist of zanger samen met Bill Frisell, Norah Jones, Sex Mob, Jesse Harris, The Lounge Lizards en vele anderen.

[Jim Campilongo is wereldvermaard gitaar-instrumentalist en volgens Billboard Magazine “… an American treasure…”] > als gevolg van een blessure zal de eerder aangekondigde Jim Campilongo er niet bij zijn.

Lees meer

Recensies

Geen concertfoto's dit keer maar wie er niet bij was had ongelijk, getuige de reacties in onze mailbox daags na het concert van enkele gelukkigen die een duoticket wonnen:

Hartelijke dank voor het duoticket van The Golden Palominos! Wij hebben genoten van het concert.

Groeten, 
Albert Verbanck


nog een hartelijk bedankt, we hebben ervan genoten en ik vond het een superconcert!
groetjes, 
els


nogmaals dank, we hebben enorm genoten van deze fantastische avond!
Trui Martens

Reageer